Полоскання – найголовніше в лікуванні ясен

З самого дитинства нам відомо, що у випадку початку запалення ясен - полоскання буде найпершою і необхідною допомогою для нашого одужання. Ці знання, що перейшли до наших бабусь від їхніх бабусь, завжди були своєрідною "панацеєю" під час будь-якого запалення в порожнині рота.

Багато рецептів забулися, але найдієвіші і самі надійні з них збереглися через століття, приносячи полегшення і покращення, як тисячоліття тому, так і зараз.

Чим полоскати рот під час запалення ясен?

Найнадійніший і найбезпечніший засіб - це засіб, наданий нам природою, тобто відвари, настої та витяжки з лікарських рослин. Можна використовувати тільки один вид рослини, але набагато кращі результати дають збори, якщо інгредієнти вдало доповнюють один одного і підсилюють ефект. Ви можете самі скласти такий збір, взявши необхідні рослини в рівних частках, а можете зробити й набагато простіше і розумніше: придбати вже готовий фітопрепарат в аптеці.

Чим полоскати ясна при запаленні: невеликий перелік засобів

  • Ромашка - найвідоміший протизапальний засіб;
  • Харчова сода - її розчин дуже добре допомагає саме при запаленні;
  • Прополіс - з нього роблять настій, часто поєднуючи його зі звіробоєм;
  • Шавлія – найкращий «зцілитель» від будь-яких захворювань порожнини рота;
  • Чистотіл - хороший засіб, але полоскати ним можна не більше 2 разів на день;
  • Календула - чудово знімає запалення і діє в якості антисептику;
  • Кора дуба - використовується для полоскання і аплікацій;
  • Корінь аїру - окрім запалення, додатково прибирає неприємний запах з рота, особливо в поєднанні з м'ятою перцевою;
  • Ефірна олія чайного дерева - розчин з 2-3 крапель на склянку води забезпечує відмінний дезінфікуючий ефект.

Тут наведені найбільш відомі та нешкідливі засоби з тих, що можна застосовувати для полоскання ясен під час їх запалення, але й до них необхідно ставитися обережно.

Запалення ясен - чим полоскати для максимально швидкого одужання

Якими би гарними не були наші домашні засоби, але підбирати кращу дозу, відсоток вмісту тих чи інших лікарських рослин або засобів, доведеться протягом довшого часу. А без цих знань формула: «запалення ясен - полоскання дорівнює швидкому одужанню» не працює.

Тому краще покластися на фахівців в зазначеній сфері - фармацевтів, які знають чим лікувати запалення ясен та чи їх полоскати. Засоби, створені ними на основі лікарських рослин, будуть завжди ефективні і безпечні.

Саме таким препаратом є засіб для полоскання Стоматофіт. До його складу входять екстракти ромашки, арніки, чебрецю, м'яти перцевої, кори дуба, шавлії та аїру, кожен з яких допомагає під час запалення ясен, а зібрані разом вони можуть творити чудеса.

Завдяки новітнім розробкам, в засобі для полоскань « Стоматофіт» підібрано ідеальне поєднання і процентний вміст цілющих рослин, що допомагають зняти запалення ясен в найкоротші терміни.

Окрім того, Стоматофіт не викликає звикання, не є токсичним, не дає побічних ефектів і не викликає алергії, за винятком випадків індивідуальної непереносимості лікарських рослин, що входять до його складу. Тому Стоматофіт можна застосовувати вже з 6 років.