Чим та як зняти запалення ясен

Найбільше неприємностей запалення ясен завдає своєю несподіваністю. Ще ввечері все було відмінно, а з ранку ясна червоні, набряклі, важко пережовувати їжу і чистити зуби. Безумовно, першим питанням стає: «Як зняти запалення ясен?»

Головне в цій ситуації не починати прийом медикаментів, особливо антибіотиків без призначення лікаря. Існує досить багато способів локального лікування, які дають хороші і швидкі результати, при цьому, не завдаючи шкоди цілому організму.

Як зняти запалення ясен

Найчастіше це захворювання спричиняється зубним нальотом, каменем або травмуванням ясен, пломбою, що нависає або незручним протезом. Тому, відразу звертайтеся до лікаря, який усуне чинник травмування або зніме зубний камінь. У багатьох випадках запалення відразу зменшується і вдома досить провести легку терапію, щоби повністю вилікуватися.

Для цього можна використовувати настої та відвари протизапальних трав або вже готові аптечні фітотерапевтичні засоби.

Схеми їх застосування є простими:

  • Полоскання ротової порожнини;
  • Ванночки для порожнини рота;
  • Аплікації на уражену ділянку.

Зверніть увагу, що для того, щоби зняти запалення ясен, тобто усунути локалізовану проблему, найефективнішим за все є застосовування саме аплікації, але при цьому все одно необхідно полоскати рот кілька разів на день, оскільки навіть невелике вогнище запалення свідчить про Ваші проблеми в усій порожнини рота.

Чим зняти запалення ясен - найбільш ефективні препарати

Оскільки моментально визначити, що саме викликало запалення ясен поки ще неможливо, то відразу постає питання про препарати комплексної дії, які будуть допомагати за наявності будь-якого джерела ураження.

Тому замислюючись на тим, чим же зняти запалення ясен, зверніть увагу на Стоматофіт і Стоматофіт А, які будучи повністю натуральними препаратами, знищують практично всі види відомих мікроорганізмів, що можуть викликати запалення ясен.

Стоматофіт і Стоматофіт А:

  • Є природними антибіотиками;
  • Зупиняють кровотечу;
  • Усувають запалення;
  • Знімають набряк;
  • Вбивають грибок;
  • Використовуються в якості в'яжучого засобу;
  • Стимулюють процес регенерації.

У складі зазначених лікарських засобів присутні лише натуральні інгредієнти, оскільки вони є екстрактом 7 найбільш відомих цілющих трав, що є ефективними під час більшості захворювань порожнини рота.

Отже пошук відповіді на питання, чим і як зняти запалення ясен, вже не є актуальним для тих, хто використовував Стоматофіт і Стоматофіт А.