Чому кровоточать ясна

Яке лікування кровоточивості ясен є найкращим?

Якщо Ви помітили кров під час чищення зубів або пережовування їжі, то відразу зверніть увагу на те, чи ясна кровоточать я постійно або це був одиничний випадок. Чи викликається кровотеча будь-якими Вашими діями або ж ясна кровоточать також вночі, коли Ви відпочиваєте?

Це є необхідним для того, щоб підібрати правильне лікування кровоточивості ясен, оскільки його можуть спровокувати абсолютно різні чинники, а без встановлення точної причини - лікування буде малоефективним.

Кровоточивість ясен - лікування епізодичних випадків

Якщо Ви стикаєтеся з цією проблемою епізодично, то задумайтеся, з чим це пов'язано:
 • Зі зміною зубної щітки або пасти;
 • Після дуже гарячих або холодних напоїв;
 • Вживання гострої, дратівливої чи твердої їжі;
 • Після візиту до стоматолога;
 • Прийому великих доз алкоголю з високим вмістом спирту;
 • З певними днями менструального циклу;
 • Гормональними коливаннями або вагітністю.

Коли Ви визначили, що з вищевказаних пунктів викликає у Вас кровоточивість ясен, лікування буде дуже простим і легким. Досить буде зайнятися зміцненням ясен і полоскати рот кровозупинним та антисептичним засобом.

Лікування кровоточивості ясен, викликаної захворюванням

Коли кровоточивість ясен стає звичайним явищем, необхідно серйозно задуматися. Якщо Ви не приймаєте гормональні таблетки, це може бути одним з симптомів інфекційного або серйозного загального захворювання. Фахівці відзначають, що так може себе проявляти діабет, анемія, лейкемія, гемофілія та інші захворювання.

Крім того, лікування кровоточивості ясен , викликаної гінгівітом, пародонтитом або періодонтитом, є неможливим без допомоги стоматолога, оскільки тоді терапія тільки зніме симптоми і забезпечить тимчасове полегшення, в той час коли хвороба прогресуватиме.

Кровотеча ясен - лікування без ускладнень

 • Визначте причину кровоточивості;
 • Почніть регулярні полоскання спеціальними засобами;
 • Після кожного прийому їжі і перед сном не забувайте споліскувати рот;
 • Змініть раціон харчування на більш здоровий, з достатнім вмістом корисних речовин;
 • Зверніть увагу на дотримання всіх правил гігієни порожнини рота;
 • У випадку больового синдрому, наносіть аплікації на уражену ділянку із використанням засобів з анестезином;
 • Приймайте тільки ті медикаменти, що призначив лікар;

Тільки так пройде кровотеча ясен, лікування буде безпечним і результативним.

Кровоточивість ясен - як лікувати, «не вигадуючи велосипед»

Зараз можна знайти і випробувати на собі безліч рецептів народної медицини, але ніхто не дасть Вам гарантії, що вони є вірними і допоможуть, а час вже буде згаяно. Тому, надійніше за все, довіритися професіоналам та придбати препарат на основі лікарських рослин, створений фармацевтами.

Найоптимальнішим вибором буде Стоматофіт або Стоматофіт А . Виготовлені з екстрактів 7 цілющих рослин (ромашка, аїр, чебрець, арніка, кора дуба, м'ята, шавлія), ці препарати чудово зупиняють кровотечу, здійснюють в'яжучий, протизапальний та ранозагоювальний вплив, одночасно знищуючи патогенні мікроорганізми .

Стоматофіт - це засіб для полоскання під час кровоточивості ясен.

Стоматофіт А - препарат для змазування уражених ділянок і аплікацій з яскраво вираженим знеболюючим ефектом, який зупиняє сильну локальну кровотечу ясен.

Стоматофіт і Стоматофіт А розроблялися для лікування захворювань порожнини рота в будь-яких їх проявах, тому і така проблема як «кровоточивість ясен, як лікувати і вилікувати це захворювання» була вирішена створенням цих препаратів.