Запалення ясен - лікування в сучасних умовах

Зіткнувшись з цією проблемою, найголовніше, що треба пам'ятати - лікування запалення ясен необхідно починати відразу. Відчувши навіть невелике вогнище дискомфорту й набряку, помітивши легке запалення ясен, лікування, відразу розпочате ефективними препаратами, захистить Вас від глобальних проблем, які не змусять себе чекати, якщо запальний процес зайде далеко.

До чого може привести запалення ясен, лікування якого не почато вчасно

Запальний процес не починається на пустому місці. У будь-якому випадку, він є наслідком чи симптомом захворювання, найчастіше за все гінгівіту або пародонтиту. Якщо Вам поставили діагноз гінгівіт, як джерело запалення ясен, лікування буде включати в себе зняття зубного нальоту і каменю, після чого Ви проводитиме протизапальну і антисептичну терапію в домашніх умовах.

У цьому випадку достатньо буде підібрати гарний медичний засіб, переважно фітотерапевтичний, для полоскання порожнини рота і проводити дану процедуру регулярно, чітко дотримуючись рекомендацій лікаря і вимог інструкції. Якщо запалення ясен запустити, лікування буде тривалим, дорогим і не настільки щадним, оскільки окрім до локальної терапії, доведеться додати прийом сильнодіючих медичних препаратів.

Відсутність лікування запалення ясен може привести до більш серйозних наслідків - початку запалення пародонту і, відповідно, пародонтиту - складного захворювання, що часто призводить до незворотних наслідків для зубів.

Лікування запалення ясен - з чого почати:

 • Візит до стоматолога для повної санації порожнини рота і професійного очищення зубів;
 • Неухильне дотримання правил гігієни порожнини рота;
 • Щадна дієта із збалансованим раціоном харчування;
 • Регулярне полоскання ротової порожнини спеціальними засобами;
 • Ванночки або аплікації в залежності від захворювання;
 • Прийом вітамінних комплексів і необхідних мікроелементів;
 • Відмова від алкоголю і куріння.

Якщо навіть Ви маєте локальне запалення ясен, лікуванню необхідно піддавати всю ротову порожнину, а для більшої ефективності - додати аплікації лікарського засобу на вогнище запалення.

Запалення ясен - як лікувати? Особливо, якщо це запалення ясен у дітей

Перше ж питання, яке постає внаслідок запалення ясен - як лікувати? З боку все є зрозумілим, а зіткнувшись з цією проблемою, та ще коли це запалення ясен у дітей, люди починають нервувати і купувати безліч абсолютно не потрібних засобів, хоча можна обійтися лише одним, але який має комплексну дію.

Підступність ситуації полягає в тому, що для придбання препарату, який допоможе саме в такому випадку, необхідно знати, чим викликане захворювання. Але оскільки це неможливо дізнатися швидко, маємо результат: є запалення ясен, як лікувати невідомо.

Саме тому, польські фармацевти розробили препарати комплексної дії - Стоматофіт і Стоматофіт А, що здійснюють виражений антибактеріальний вплив на 99,9% бактерій і грибків (кандидоз) і усувають всі проблеми, пов’язані із запаленням ясен.

Будучи створеними на основі екстрактів 7 широко відомих цілющих рослин, засіб для полоскання Стоматофіт і препарат для аплікацій Стоматофіт А:

 • є природними антибіотиками;
 • швидко знімають запалення і набряклість;
 • припиняють кровотечу;
 • знищують грибки і бактерії
 • забезпечують в’яжучий вплив.

До цього всього, завдяки вмісту анестезину, Стоматофіт А також є чудовим знеболювальним препаратом.

Ці препарати рекомендується застосовувати для лікувати запалення ясен у дітей, починаючи з 6 річного віку, оскільки вони є повністю безпечними та виготовленими виключно з натуральних компонентів.